Cпівпраця

Печать

Приглашаем СТО к сотрудничеству

Наша автомайстерня запрошує до співпраці СТО та пропонує такі послуги:

  1. Ремонт рульових рейок з гідравлічним підсилювачем
  2. Ремонт рульових рейок з електричним підсилювачем
  3. Ремонт гідравлічних рульових редукторів
  4. Продаж насосів та рульових рейок 

 

 

 

Інформація нашим партнерам про нашу роботу

При проведенні ремонту гідравлічної системи підсилення керма ми використовуємо спеціалізоване обладнання, яке надає змогу проводити ремонтні роботи на найвищому рівні.

 Так наприклад використовуючи зйомники італійської фірми EMMETEC s.r.l., демонтаж сальників відбувається без пошкодження внутрішнього покриття корпусу рульової рейки, що в свою чергу забезпечує якісну роботу механізму в цілому. 

съемник сальников рулевой рейки

съемник сальников

При ремонті гідравлічних насосів використовуються також зйомники шківів вищевказаного виробника, що унеможливлює надання насосу пошкоджень, які виникають в результаті не правильного демонтажу.

съемник шкива рулевой

Після проведення ремонту агрегату нашими майстрами, які мають багатолітній досвід в ремонті та обслуговуванні системи «рульового управління» кожен агрегат ретельно перевіряється на стенді HB-CDS 01 передової в даному напрямку компанії «Hydro-Baltics».

стенд проверки рулевого управления

Після проведення діагностики та налаштування всіх необхідних параметрів відремонтований агрегат відповідає всім вимогам виробника.

 

Порада нашим партнерам та відвідувачам нашого сайту!

 

Не слід забувати при проведенні монтажу відремонтованого, або нового гідравлічного насоса, рульової рейки чи то редуктора, що в системі гідро-підсилювача керма знаходиться металева стружка, яка утворюється в процесі роботи даної системи та можливо частинок, які утворились в процесі поломки. В такому випадку необхідно ретельно промити всю гідравлічну систему. Зробити це повністю можливо демонтувавши всю систему та промивши кожну його складову.

Ми виконуємо дану роботу за допомогою спеціалізованого «промивочного»  обладнання.

промывочный стенд гидронасоса

Попередня оцінка загального стану системи гідропідсилювача керма автомобіля та виявлення несправностей компонентів системи (в т.ч. рульової рейки, помпи та кермового редуктора) без демонтажу з автомобіля, проводиться нашими фахівцями за допомогою мобільного гідравлічного тестера фірми «TECNOSIR» (Italy).

гидравлический тестер

 

 

Яндекс.Метрика
Thursday the 4th. СТО "Авторейка". Ремонт та відновлення рульових рейок автомобіля тел. 097-330-97-70